Розмір шрифту

Список

працівників Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області, щодо яких проводиться або буде проведено перевірку достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1

Закону України «Про очищення влади»

 

Прізвище, ім’я, по батькові працівника Посада Інформація для ознайомлення Дата початку перевірки Результати перевірки
Фундитус Лариса Михайлівна Завідувач сектору з питань громадянства відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 01.07.2015 Переглянути
Століцка Наталія Олегівна Головний спеціаліст сектору з питань громадянства відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 14.07.2015 Переглянути
Подсаднюк Зоряна Миколаївна Завідувач сектору централізованого оформлення документів №1 відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 03.07.2015 Переглянути
Гладун Артур Петрович Спеціаліст з мобілізаційної роботи Переглянути 13.10.2015 Переглянути
Гайдукевич Інна Іванівна Головний спеціаліст сектору централізованого оформлення документів №1 відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 14.07.2015 Переглянути
Крета Лілія Радіонівна Завідувач сектору централізованого оформлення документів №2 відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 03.07.2015 Переглянути
Микиташ Романа Богданівна Головний спеціаліст сектору централізованого оформлення документів №2 відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 14.07.2015 Переглянути
Канюка Людмила Романівна Завідувач сектору еміграційної роботи відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 01.07.2015 Переглянути
Петрів Надія Іванівна Головний спеціаліст сектору еміграційної роботи відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 14.07.2015
Дорогінська Лариса Євгенівна Головний спеціаліст з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути 14.07.2015 Переглянути
Зазуляк Зоряна Миронівна Головний спеціаліст відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції 21.04.2015 Переглянути
Велигорська Світлана Миколаївна Головний спеціаліст відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції 21.04.2015 Переглянути
Легка Олена Ігорівна Головний спеціаліст відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції Переглянути 21.04.2015 Переглянути
Байдацький Мирослав Болеславович Головний спеціаліст відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції Переглянути 28.04.2015 Переглянути
Гудима Ярослав Петрович Головний спеціаліст відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції Переглянути 28.04.2015 Переглянути
Банах Оксана Леонтіївна Головний спеціаліст відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції Переглянути 22.07.2015 Переглянути
Філь Ольга Зіновіївна Начальник відділу бухгалтерської служби та фінансово-ресурсного забезпечення - головний бухгалтер Переглянути 07.07.2015 Переглянути
Пилипів Оксана Ярославівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби та фінансово-ресурсного забезпечення Переглянути 21.07.2015 Переглянути
Ванцієнко Лариса Володимирівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби та фінансово-ресурсного забезпечення Переглянути 21.07.2015 Переглянути
Плакущенко Галина Василівна Завідувач сектору кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу Переглянути 07.07.2015 Переглянути
Зозуляк Ольга Ярославівна Головний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу Переглянути 22.07.2015 Переглянути
Панас Тетяна Петрівна Завідувач сектору документального забезпечення Переглянути 07.07.2015 Переглянути
Слота Наталія Петрівна Головний спеціаліст сектору документального забезпечення Переглянути 28.07.2015 Переглянути
Заборна Оксана Романівна Головний спеціаліст відділу адресно-довідкової роботи 02.04.2015 Переглянути
Груб’як Мар’яна Богданівна Головний спеціаліст відділу адресно-довідкової роботи Переглянути 22.07.2015 Переглянути
Мулик Тетяна Іванівна Головний спеціаліст-юрисконсульт Переглянути 08.05.2015 Переглянути
Бойко Ірина Василівна Головний спеціаліст по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ Переглянути 22.07.2015 Переглянути
Антонів Олександра Іванівна Головний спеціаліст Бережанського районного сектору Переглянути 04.08.2015 Переглянути
Суховінська Надія Тарасівна Провідний спеціаліст Бережанського районного сектору Переглянути 04.08.2015 Переглянути
Пилипчук Тетяна Володимирівна Головний спеціаліст Борщівського районного сектору Переглянути 04.08.2015 Переглянути
Українець Василь Васильович Головний спеціаліст Борщівського районного сектору Переглянути 28.04.2015 Переглянути
Когут Галина Йосипівна Головний спеціаліст Бучацького районного сектору Переглянути 04.08.2015 Переглянути
Костишин Надія Романівна Головний спеціаліст Бучацького районного сектору Переглянути 24.04.2015 Переглянути
Василик Ніна Йосифівна Головний спеціаліст Бучацького районного сектору Переглянути 28.04.2015 Переглянути
Топільчук Ірина Василівна Головний спеціаліст Гусятинського районного сектору Переглянути 11.08.2015 Переглянути
Дубас Жанна Леонідівна Провідний спеціаліст Гусятинського районного сектору Переглянути 11.08.2015 Переглянути
Шушельницька Ганна Василівна Головний спеціаліст Заліщицького районного сектору Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Долотко Микола Миколайович Провідний спеціаліст Заліщицького районного сектору Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Козяр Олена Володимирівна Головний спеціаліст Збаразького районного сектору Переглянути 11.08.2015 Переглянути
Волянюк Ольга Олегівна Головний спеціаліст Збаразького районного сектору Переглянути 11.08.2015 Переглянути
Котик Лілія Вікторівна Головний спеціаліст Збаразького районного сектору Переглянути 11.08.2015 Переглянути
Побер Лідія Василівна Головний спеціаліст Зборівського районного сектору Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Крушельницька Людмила Ярославівна Головний спеціаліст Зборівського районного сектору Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Кулик Ірина Михайлівна Провідний спеціаліст Зборівського районного сектору Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Майчук Оксана Володимирівна Головний спеціаліст Козівського районного сектору Переглянути 28.08.2015 Переглянути
Денис Леся Ярославівна Провідний спеціаліст Козівського районного сектору Переглянути 28.08.2015 Переглянути
Ковальчук Дмитро Олегович Головний спеціаліст Кременецького районного сектору Переглянути 26.12.2014 Переглянути
Омельчук Ірина Тимофіївна Головний спеціаліст Кременецького районного сектору Переглянути 28.04.2015 Переглянути
Шмига Тетяна Віталіївна Головний спеціаліст Кременецького районного сектору Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Німець Антоніна Сергіївна Головний спеціаліст Кременецького районного сектору Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Гарасимів Наталія Анатоліївна Провідний спеціаліст Кременецького районного сектору Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Барчук Людмила Пилипівна Провідний спеціаліст Лановецького районного сектору Переглянути 05.06.2015 Переглянути
Ковальчук Любов Євгенівна Провідний спеціаліст Підволочиського районного сектору Переглянути 21.08.2015 Переглянути
Керницька Надія Теофілівна Головний спеціаліст Підгаєцького районного сектору Переглянути 08.09.2015 Переглянути
Заставна Любов Борисівна Головний спеціаліст Теребовлянського районного сектору Переглянути 08.09.2015 Переглянути
Мороз Ірина Богданівна Провідний спеціаліст Теребовлянського районного сектору Переглянути 08.09.2015 Переглянути
Березовська Марія Ярославівна Провідний спеціаліст Теребовлянського районного сектору Переглянути 08.09.2015 Переглянути
Флісак Алла Олександрівна Головний спеціаліст Тернопільського районного сектору Переглянути 15.09.2015 Переглянути
Сасанчин Богдана Степанівна Провідний спеціаліст Тернопільського районного сектору Переглянути 15.09.2015 Переглянути
Гулич Галина Миколаївна Головний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 22.09.2015 Переглянути
Биць Любов Михайлівна Головний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 22.09.2015 Переглянути
Боцян Віра Тарасівна Головний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 22.09.2015 Переглянути
Гуменна Надія Романівна Головний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 22.09.2015 Переглянути
Сивуля Неля Володимирівна Головний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 30.09.2015 Переглянути
Донцова Рома Здиславівна Головний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 30.09.2015 Переглянути
Пукас Оксана Степанівна Головний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 30.09.2015 Переглянути
Чайківська Оксана Ігорівна Провідний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 13.10.2015 Переглянути
Ванчура Галина Василівна Провідний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 13.10.2015 Переглянути
Гриців Світлана Михайлівна Провідний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути 13.10.2015 Переглянути
Літвін Юлія Іванівна Провідний спеціаліст Тернопільського міського відділу Переглянути Переглянути
Нечай Наталія Богданівна Провідний спеціаліст Тернопільського міського відділу 20.04.2015 Переглянути
Воробець Інна Богданівна Завідувач сектору централізованого оформлення документів Тернопільського міського відділу 22.04.2015 Переглянути
Семчишин Тетяна Володимирівна Головний спеціаліст сектору централізованого оформлення документів Тернопільського міського відділу 22.04.2015 Переглянути
Горб’як Наталія Йосифівна Провідний спеціаліст сектору централізованого оформлення документів Тернопільського міського відділу Переглянути 22.04.2015 Переглянути
Заяць Володимир Михайлович Головний спеціаліст Чортківського районного сектору Переглянути 15.09.2015 Переглянути
Іващенко Оксана Мирославівна Головний спеціаліст Чортківського районного сектору Переглянути 18.09.2015 Переглянути
Ставничий Ростислав Віталійович Головний спеціаліст Чортківського районного сектору Переглянути 24.04.2015 Переглянути
Вахівська Наталія Богданівна Провідний спеціаліст Чортківського районного сектору Переглянути 24.04.2015 Переглянути
Грицаюк Руслана Федорівна Головний спеціаліст Шумського районного сектору Переглянути 15.09.2015 Переглянути
Гаврилюк Зоряна Богданівна Головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення Переглянути 18.05.2015 Переглянути
Порсев Олександр Олегович Головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби та фінансово-ресурсного забезпечення Переглянути 18.05.2015 Переглянути
Сагайдак Максим Васильович Головний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу Переглянути 03.06.2015 Переглянути
Бійчук Оксана Ігорівна Провідний спеціаліст Переглянути 05.06.2015 Переглянути
Мазур Наталія Ярославівна Провідний спеціаліст Переглянути 28.07.2015 Переглянути
Цяпута Марія Іванівна Головний спеціаліст Переглянути 28.07.2015 Переглянути
Тимура Світлана Петрівна Головний спеціаліст Переглянути 28.07.2015 Переглянути
Тригуба Ілона Василівна Головний спеціаліст Переглянути 29.07.2015 Переглянути
Грусевич Вадись Євгенович Головний спеціаліст Переглянути 29.07.2015 Переглянути
Польовий Роман Анатолійович Провідний спеціаліст Переглянути 29.07.2015 Переглянути
Борисюк Наталія Вікторівна Головний спеціаліст Переглянути 20.08.2015 Переглянути
Давидяк Галина Володимирівна Головний спеціаліст Переглянути 18.08.2015 Переглянути
Лисобей Христина Михайлівна Провідний спеціаліст Переглянути 02.09.2015 Переглянути
Делявський Юрій Володимирович Начальник відділу адресно-довідкової роботи Переглянути 03.09.2015 Переглянути
Юзва Інна Анатоліївна Начальник відділу адресно-довідкової роботи Переглянути 19.01.2016 Переглянути
Микиташ Микола Омелянович Головний спеціаліст Переглянути 08.02.2016 Переглянути
Гладчук Софія Іванівна завідувач Козівського РС Переглянути 03.03.2016
Ковалик Марія Дмитрівна завідувач Заліщинського РС Переглянути 03.03.2016
Янчик Ярослав Євгенович завідувач Борщівського РС Переглянути 03.03.2016
Лабінська Олександра Богданівна завідувач Збарзького РС Переглянути 03.03.2016
Романишин Наталія Богданівна завідувач Підволочиського РС Переглянути 03.03.2016
Герас Віталій Ігорович завідувач Лановецького РС Переглянути 03.03.2016 Переглянути
Борис Павло Юлійович заступник начальника Тернопільського МВ Переглянути 11.03.2016
Лісік Андрій Олександрович завідувач Підгарєцького РС Переглянути 11.03.2016
Лужняк Людмила Йосипівна начальник Тернопільського МВ Переглянути 11.03.2016
Остапишин Надія Степанівна завідувач Тернопільського РС Переглянути 11.03.2016
Рудзінський Віктор Володимирович завідувач Шумського РС Переглянути 11.03.2016 Переглянути
Суховецька Ольга Василівна завідувач Кременецького РС Переглянути 11.03.2016
Петрів Надія Іванівна головний спеціаліст сектору еміграційної роботи відділу з питань громадянства та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути
Бабішевич Світлана Василівна головний спеціаліст сектору централізованого оформлення документів Переглянути 25.04.2016 Переглянути
Бабич Іван Володимирович провідний спеціаліст Тернопільського МА Переглянути 27.04.2016 Переглянути
Костогриз Андрій Валентинович головний спеціаліст відділу адресно-довідкової роботи Переглянути 27.04.2016 Переглянути
Скоробогата Ольга Євгенівна головний спеціаліст сектору централізованого оформлення документів тернопільського МВ Переглянути 27.04.2016 Переглянути
Сваричевський Ілір’ян Іванович завідувач Чортківського РС Переглянути
Чубатий Іван Богданович заступник начальника Управління – начальник відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Переглянути
Предко Наталія Іванівна провідний спеціаліст Монастириського РС Переглянути 01.11.2016
Благополучна Ірина Ярославівна головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби та фінансово-ресурсного забезпечення Переглянути 30.12.2016 Переглянути
Габор Сергій Іванович спеціаліст Шумського РС Переглянути 30.12.2016 Переглянути
Галябарда Андрій Вікторович завідувач Гусятинського РС Переглянути 07.03.2017
Вербич Томаш Іванович начальник управління Переглянути 30.03.2015 Переглянути